Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > STL4N10F7
STL4N10F7
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
±20V
Soláthraí Pacáiste Gléas
PowerFlat™ (3.3x3.3)
Sraith
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, VGS
70 mOhm @ 2.25A, 10V
Power dhiomailt (Max)
2.9W (Ta), 50W (Tc)
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
8-PowerVDFN
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin
-55°C ~ 150°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
408pF @ 50V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
7.8nC @ 10V
Cineál FET
N-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
100V
Cur síos Mionsonraithe
N-Channel 100V 4.5A (Ta), 18A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
4.5A (Ta), 18A (Tc)