STL45P3LLH6
STMicroelectronics
STL45P3LLH6
STMicroelectronics
MOSFET NCH 30V 45A POWERFLAT
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
1V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
±20V
teicneolaíocht
MOSFET (Metal Oxide)
Soláthraí Pacáiste Gléas
PowerFlat™ (5x6)
Sraith
STripFET™ H6
Rds On (Max) @ Id, VGS
13 mOhm @ 6A, 10V
Power dhiomailt (Max)
4.8W (Ta), 75W (Tc)
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
8-PowerVDFN
Teocht Oibriúcháin
-55°C ~ 175°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
38 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Ionchur toilleas (SFSanna) (Uasmhéid) @ VDS
2615pF @ 25V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
24nC @ 4.5V
Cineál FET
P-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
4.5V, 10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
30V
Cur síos Mionsonraithe
P-Channel 30V 45A (Tc) 4.8W (Ta), 75W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
45A (Tc)