Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > STPS20SM120ST
STPS20SM120ST
paramters Táirge
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má
890mV @ 20A
Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max)
120V
Soláthraí Pacáiste Gléas
TO-220AB
luas
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith
ECOPACK®2
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-220-3
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin - Acomhal
150°C (Max)
gléasta Cineál
Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
9 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Cineál óid
Schottky
Cur síos Mionsonraithe
Diode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220AB
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr
210µA @ 120V
Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io)
20A