Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > STPS20SM100SR
STPS20SM100SR
paramters Táirge
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má
900mV @ 20A
Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max)
100V
Soláthraí Pacáiste Gléas
I2PAK
luas
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Ainmneacha eile
STPS20SM100SR-ND
Teocht Oibriúcháin - Acomhal
150°C (Max)
gléasta Cineál
Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
10 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Cineál óid
Schottky
Cur síos Mionsonraithe
Diode Schottky 100V 20A Through Hole I2PAK
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr
30µA @ 100V
Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io)
20A