Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > STB200NF04T4
STB200NF04T4
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
4V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
±20V
teicneolaíocht
MOSFET (Metal Oxide)
Soláthraí Pacáiste Gléas
D2PAK
Sraith
STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS
3.7 mOhm @ 90A, 10V
Power dhiomailt (Max)
310W (Tc)
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin
-55°C ~ 175°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Ionchur toilleas (SFSanna) (Uasmhéid) @ VDS
5100pF @ 25V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
210nC @ 10V
Cineál FET
N-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
40V
Cur síos Mionsonraithe
N-Channel 40V 120A (Tc) 310W (Tc) Surface Mount D2PAK
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
120A (Tc)