Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > SMP30-240
SMP30-240
paramters Táirge
Voltage - Off Stáit
240V
Voltage - Breakover
320V
Pacáistiú
Cut Tape (CT)
Pacáiste / Cás
DO-214AC, SMA
Ainmneacha eile
Surface Mount
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
70A
Atá ann faoi láthair - Buaic Pulse (10 / 1000μs)
30A
Atá ann faoi láthair - Coinnigh (Ih)
150mA
toilleas
20pF