Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > LD3985J18R
LD3985J18R
paramters Táirge
Dropout Voltage (Uasmhéid)
Voltage - Aschur (Min / Seasta)
1.8V
Voltage - Aschur (Max)
Voltage - Ionchur (Max)
6V
Soláthraí Pacáiste Gléas
5-FlipChip (1.59x1.24)
Sraith
Gnéithe Cosanta
Over Current, Over Temperature
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
5-WFBGA, FCBGA
PSRR
60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Cineál aschuir
Fixed
Cumraíocht aschur
Positive
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin
-40°C ~ 125°C
Líon Rialtóirí
1
gléasta Cineál
Surface Mount
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS non-compliant
Cur síos Mionsonraithe
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Atá ann faoi láthair - Soláthar (Max)
250µA
Reatha - Seasann (Iq)
150µA
Atá ann faoi láthair - Aschur
150mA