Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > FERD20M60ST
FERD20M60ST
paramters Táirge
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má
560mV @ 20A
Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max)
60V
Soláthraí Pacáiste Gléas
TO-220AB
luas
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-220-3
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin - Acomhal
175°C (Max)
gléasta Cineál
Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Cineál óid
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Cur síos Mionsonraithe
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 20A Through Hole TO-220AB
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr
230µA @ 60V
Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io)
20A