Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > BZX85C8V2
BZX85C8V2
paramters Táirge
Voltage - Zener (Nom) (VZ)
8.2V
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má
1.2V @ 200mA
lamháltas
±6%
Soláthraí Pacáiste Gléas
DO-204AL (DO-41)
Sraith
Cumhacht - Max
1W
Pacáistiú
Bulk
Pacáiste / Cás
DO-204AL, DO-41, Axial
Teocht Oibriúcháin
-65°C ~ 200°C
gléasta Cineál
Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
7 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (Zzt)
5 Ohms
Cur síos Mionsonraithe
Zener Diode 8.2V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr
1µA @ 5V