Baile > Táirgí > Scoite Semiconductor Products > Tíreastóirí - triaic > BTA40-800B
BTA40-800B
STMicroelectronics
BTA40-800B
STMicroelectronics
TRIAC 800V 40A RD-91
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Voltage - Off Stáit
800V
Voltage - Geata Truicear (VGT) (Max)
1.3V
Cineál Triac
Standard
Soláthraí Pacáiste Gléas
RD91
Sraith
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
RD91-3 (Insulated)
Ainmneacha Eile
497-2405-ND
BTA40800B
Teocht Oibriúcháin
-40°C ~ 125°C (TJ)
gléasta Cineál
Chassis Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
9 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Cur síos Mionsonraithe
TRIAC Standard 800V 40A Chassis Mount RD91
Atá ann faoi láthair - On Stáit (sé (RMS)) (Max)
40A
Atá ann faoi láthair -. Neamh Rep borrtha 50, 60Hz (ITSM)
400A, 420A
Atá ann faoi láthair - Coinnigh (Ih) (Max)
80mA
Atá ann faoi láthair - Geata Truicear (IGT) (Max)
50mA