VNP10N06
STMicroelectronics
VNP10N06
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Voltage - Soláthar (Vcc / Vdd)
Voltage - Luchtaigh
Athraigh Cineál
General Purpose
Soláthraí Pacáiste Gléas
TO-220AB
Sraith
OMNIFET™, VIPower™
RDS On (Typ)
150 mOhm
Cóimheas - Ionchur: Aschur
1:1
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-220-3
Cineál aschuir
N-Channel
Cumraíocht aschur
Low Side
Ainmneacha Eile
Teocht Oibriúcháin
Líon na Aschur
1
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
comhéadan
On/Off
Cineál ionchur
Non-Inverting
gnéithe
Cosaint locht
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Atá ann faoi láthair - Aschur (Max)
6A