STD17NF03LT4
STMicroelectronics
STD17NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 17A DPAK
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
2.2V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
±16V
teicneolaíocht
MOSFET (Metal Oxide)
Soláthraí Pacáiste Gléas
DPAK
Sraith
STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS
50 mOhm @ 8.5A, 10V
Power dhiomailt (Max)
30W (Tc)
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ainmneacha Eile
Teocht Oibriúcháin
-55°C ~ 175°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Ionchur toilleas (SFSanna) (Uasmhéid) @ VDS
320pF @ 25V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
6.5nC @ 5V
Cineál FET
N-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
5V, 10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
30V
Cur síos Mionsonraithe
N-Channel 30V 17A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount DPAK
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
17A (Tc)