Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > PMIC - Rialtóirí Voltage - Líneach > L4931CD33-TR
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Dropout Voltage (Uasmhéid)
0.8V @ 250mA
Voltage - Aschur (Min / Seasta)
3.3V
Voltage - Aschur (Max)
Voltage - Ionchur (Max)
20V
Soláthraí Pacáiste Gléas
8-SO
Sraith
Gnéithe Cosanta
Over Current, Over Temperature
Pacáistiú
Original-Reel®
Pacáiste / Cás
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Cineál aschuir
Fixed
Cumraíocht aschur
Positive
Ainmneacha Eile
Teocht Oibriúcháin
-40°C ~ 125°C
Líon Rialtóirí
1
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
Cur síos Mionsonraithe
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
Atá ann faoi láthair - Soláthar (Max)
6mA
Reatha - Seasann (Iq)
1mA
Atá ann faoi láthair - Aschur
250mA