Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > PMIC - Rialtóirí Voltage - Líneach > LF18CDT-TR
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Dropout Voltage (Uasmhéid)
0.7V @ 200mA (Typ)
Voltage - Aschur (Min / Seasta)
1.8V
Voltage - Aschur (Max)
Voltage - Ionchur (Max)
16V
Soláthraí Pacáiste Gléas
DPAK
Sraith
Gnéithe Cosanta
Over Current, Over Temperature
Pacáistiú
Original-Reel®
Pacáiste / Cás
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Cineál aschuir
Fixed
Cumraíocht aschur
Positive
Ainmneacha Eile
Teocht Oibriúcháin
-40°C ~ 125°C
Líon Rialtóirí
1
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
Cur síos Mionsonraithe
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA DPAK
Atá ann faoi láthair - Soláthar (Max)
12mA
Reatha - Seasann (Iq)
1mA
Atá ann faoi láthair - Aschur
500mA