Baile > Táirgí > Cosaint Chuarda > Teilifíseáin - Tíreastóirí > SMP100LC-360
SMP100LC-360
STMicroelectronics
SMP100LC-360
STMicroelectronics
TRISIL 100A 360V BIDIRECT SMB
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Voltage - Off Stáit
360V
Voltage - Breakover
450V
Sraith
SMP, TRISIL™
Pacáistiú
Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás
DO-214AA, SMB
Ainmneacha Eile
Líon na n Eilimintí
1
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Atá ann faoi láthair - Buaic Pulse (8 / 20μs)
400A
Atá ann faoi láthair - Buaic Pulse (10 / 1000μs)
100A
Atá ann faoi láthair - Coinnigh (Ih)
150mA
toilleas
50pF