Baile > Táirgí > Scoite Semiconductor Products > Tíreastóirí - triaic > T810-600B
T810-600B
STMicroelectronics
T810-600B
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
Voltage - Off Stáit
600V
Voltage - Geata Truicear (VGT) (Max)
1.3V
Cineál Triac
Logic - Sensitive Gate
Soláthraí Pacáiste Gléas
DPAK
Sraith
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ainmneacha Eile
T810-600B-ND
Teocht Oibriúcháin
-40°C ~ 150°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
1 (Unlimited)
Monaróir caighdeánach Luaidhe
11 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Cur síos Mionsonraithe
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount DPAK
Atá ann faoi láthair - On Stáit (sé (RMS)) (Max)
8A
Atá ann faoi láthair -. Neamh Rep borrtha 50, 60Hz (ITSM)
80A, 84A
Atá ann faoi láthair - Coinnigh (Ih) (Max)
15mA
Atá ann faoi láthair - Geata Truicear (IGT) (Max)
10mA