STL56N3LLH5
STMicroelectronics
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 15A POWERFLAT
Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Iarratas Praghas & Am Luaidhe
正在等待翻译……
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
1V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
+22V, -20V
Soláthraí Pacáiste Gléas
PowerFlat™ (5x6)
Sraith
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS
9 mOhm @ 7.5A, 10V
Power dhiomailt (Max)
62.5W (Tc)
Pacáistiú
Original-Reel®
Pacáiste / Cás
8-PowerVDFN
Ainmneacha Eile
Teocht Oibriúcháin
-55°C ~ 150°C (TJ)
gléasta Cineál
Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL)
950pF @ 25V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
6.5nC @ 4.5V
Cineál FET
N-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
4.5V, 10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
30V
Cur síos Mionsonraithe
N-Channel 30V 56A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
56A (Tc)