Baile > Táirgí > Ciorcaid Comhtháite (ICS) > STCOK Atosn > STY34NB50
STY34NB50
paramters Táirge
VGS (ú) (Max) @ Id
5V @ 250µA
VGS (Uasmhéid)
±30V
teicneolaíocht
MOSFET (Metal Oxide)
Soláthraí Pacáiste Gléas
MAX247™
Sraith
PowerMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS
130 mOhm @ 17A, 10V
Power dhiomailt (Max)
450W (Tc)
Pacáistiú
Tube
Pacáiste / Cás
TO-247-3
Ainmneacha eile
Teocht Oibriúcháin
150°C (TJ)
gléasta Cineál
Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL)
1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Ionchur toilleas (SFSanna) (Uasmhéid) @ VDS
9100pF @ 25V
Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS
223nC @ 10V
Cineál FET
N-Channel
FET Gné
Drive Voltage (Max Rds Ar, Min Rds On)
10V
Taosc le Foinse Voltage (RDS)
500V
Cur síos Mionsonraithe
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)